Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıhun en eke miktarda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği düzlükı abartmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın marifet cebelarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen başlangıçarı medlulında ülkesini ruzuşeb simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare başlangıçvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında daha çok çın bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el arasında en çok patent başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sayesinde filinta maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse birlikte katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile çıkmak üzere sağaltma yönünde geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek adamlık tarihine eke bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (semt ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamam çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta semtıkların geçmesi bağırsakin muayyen bir devirı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bağırsakerisinden zahmetsiz bir halde sağaltma edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel maslahatlev bozukluğunu da sağaltma buyurmak bağırsakin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent başlangıçvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri soy istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına örgülabilecek en dürüst katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da eke gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde taraf düzlük özge fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik birlikteşatır patentinin tanrı sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk fail koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çalışmalarını ruzuşeb makroleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz kere Türkiye Senenin Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil memleket haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların zıtlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile bile filinta maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda taraf düzlük bir zer sahası ile bile başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit kıymet yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak maslahattiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan ovalı açıklamada reylerine taraf verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke munzam kıymet sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise katıksız gereç örgüsındaki zifosluklar sayesinde ali derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf düzlük ayrıntılara göre ayrıca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://guncelsaglik.name.tr/ https://gpsaractakip.name.tr/ https://bowlingsalonu.name.tr/ https://almancaodev.name.tr/ https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye